Historie

Ibili – tradiční kvalita


735100Na trhu je mnoho různých druhů kuchyňských potřeb. Liší se od sebe nejen kvalitou, ale i cenou, a ne vždy platí, že čím dražší, tím lepší. Kvalita a funkčnost velmi často neodpovídá požadavkům ani ceně a zákazníci platí především za zajímavý vzhled.

Ibili je španělská společnost, která se výrobě kuchyňského vybavení věnuje nepřetržitě od svého založení v roce 1942. V současnosti patří právem mezi významné světové výrobce. Vývoj, výroba, hlavní sklady a distribuce jsou soustředěny v novém centru firmy v baskickém městečku Alegria-Dulantzi, které má 16 000 čtverečních metrů. Svoje výrobky vyváží do všech států Evropy, mnoha zemí v Americe včetně USA, Kanady nebo Brazílie, ale i do Afriky a Asie. V České republice je největším prodejcem e-shop www.vsenavareni.cz. Všechno zboží za velmi přijatelné ceny je možné vidět, osahat a vyzkoušet i v jeho prodejně.

V Ibili velmi dobře vědí, že obchodní úspěch je založený nejen na kvalitě, přijatelné ceně i dokonalé a rychlé distribuci. Neustále se velmi aktivně přizpůsobují požadavkům trhu, nevyhýbají se inovacím, novým materiálům a samozřejmě ani moderním technologiím. Nesoustředili se jako mnohé jiné firmy jen na určitou část sortimentu a tak můžou nabídnout více než 2 000 druhů různých výrobků, kterými je možné vybavit opravdu celou kuchyni.

IBILI - to je dokonalost v každém detailu

621612

Všechny produkty Ibili jsou vyrobeny moderními metodami a z kvalitních materiálů, a tak je zaručena dlouhá doba jejich používání. Funkčnost a snadné používání jsou další vlastnosti, na které se u nich zákazníci můžou spolehnout. K tomu všemu Ibili přidává u mnoha produktů zajímavý, často i netradiční vzhled a různé barvy. Kdo chce, najde v nabídce také osvědčenou klasiku. Varné nádobí - hrnce, kastroly, rendlíky - Ibili na trh dodává samostatně i v sadách. Především nerezové nádobí má tradiční tvary i rozměry, ale i u něj dochází k mnoha inovacím a stejně jako všechno ostatní z dalších materiálů je propracované do posledního detailu. Poměrně velkou částí produkce jsou pánve, kde mezi mnoha klasickými a grilovacími určitě zaujmou i speciální pánve na španělskou paeilu. Výjimečná je nabídka potřeb na pečení. Plechy, ale hlavně formy, tvořítka a vykrajovátka nejrůznějších a často i velmi originálních tvarů v takovém množství nikdo jiný pravděpodobně nevyrábí. Ani v tomto případě se v Ibili nevyhýbají novým materiálům, jako je například silikon, ale dokážou použít i osvědčený smalt nebo litinu. Další část sortimentu tvoří běžné vybavení kuchyně - různé naběračky, obracečky, síta, mísy, misky a další podobné výrobky. Nechybí ale ani příbory a další potřeby pro servírování nebo konvice na přípravu kávy a čaje. Velmi zajímavé a praktické jsou i různé produkty na grilování, do přírody a na kempování.

Všechny výrobky od společnosti Ibili mají několik společných vlastností. Jsou maximálně funkční a praktické, jejich používání je jednoduché a intuitivní, údržba maximálně snadná. Použité klasické i nové materiály a moderní technologie výroby zaručují dlouhou dobu používání. To vše navíc ještě doplňuje celkový vzhled, který ani v té nejoriginálnější podobě žádným způsobem negativně neovlivňuje používání výrobku. Kombinace všech vlastností, které kuchyňské vybavení a potřeby Ibili mají, z nich zcela jednoznačně dělá tu nejlepší volbu vybavení pro každou kuchyni.

Kdo jednou použil výrobky Ibili, už nikde nebude chtít používat jiné!

 

2_big 3_big 5_big