Historie

Ibili – tradiční kvalita


735100Na trhu je mnoho různých druhů kuchyňských potřeb. Liší se od sebe nejen kvalitou, ale i cenou, a ne vždy platí, že čím dražší, tím lepší. Kvalita a funkčnost velmi často neodpovídá požadavkům ani ceně a zákazníci platí především za zajímavý vzhled.

Ibili je španělská společnost, která se výrobě kuchyňského vybavení věnuje nepřetržitě od svého založení v roce 1942. V současnosti patří právem mezi významné světové výrobce. Vývoj, výroba, hlavní sklady a distribuce jsou soustředěny v novém centru firmy v baskickém městečku Alegria-Dulantzi, které má 16 000 čtverečních metrů. Svoje výrobky vyváží do všech států Evropy, mnoha zemí v Americe včetně USA, Kanady nebo Brazílie, ale i do Afriky a Asie. V České republice je největším prodejcem e-shop www.vsenavareni.cz. Všechno zboží za velmi přijatelné ceny je možné vidět, osahat a vyzkoušet i v jeho prodejně.

V Ibili velmi dobře vědí, že obchodní úspěch je založený nejen na kvalitě, přijatelné ceně i dokonalé a rychlé distribuci. Neustále se velmi aktivně přizpůsobují požadavkům trhu, nevyhýbají se inovacím, novým materiálům a samozřejmě ani moderním technologiím. Nesoustředili se jako mnohé jiné firmy jen na určitou část sortimentu a tak můžou nabídnout více než 2 000 druhů různých výrobků, kterými je možné vybavit opravdu celou kuchyni.

IBILI - to je dokonalost v každém detailu

621612

Všechny produkty Ibili jsou vyrobeny moderními metodami a z kvalitních materiálů, a tak je zaručena dlouhá doba jejich používání. Funkčnost a snadné používání jsou další vlastnosti, na které se u nich zákazníci můžou spolehnout. K tomu všemu Ibili přidává u mnoha produktů zajímavý, často i netradiční vzhled a různé barvy. Kdo chce, najde v nabídce také osvědčenou klasiku. Varné nádobí - hrnce, kastroly, rendlíky - Ibili na trh dodává samostatně i v sadách. Především nerezové nádobí má tradiční tvary i rozměry, ale i u něj dochází k mnoha inovacím a stejně jako všechno ostatní z dalších materiálů je propracované do posledního detailu. Poměrně velkou částí produkce jsou pánve, kde mezi mnoha klasickými a grilovacími určitě zaujmou i speciální pánve na španělskou paeilu. Výjimečná je nabídka potřeb na pečení. Plechy, ale hlavně formy, tvořítka a vykrajovátka nejrůznějších a často i velmi originálních tvarů v takovém množství nikdo jiný pravděpodobně nevyrábí. Ani v tomto případě se v Ibili nevyhýbají novým materiálům, jako je například silikon, ale dokážou použít i osvědčený smalt nebo litinu. Další část sortimentu tvoří běžné vybavení kuchyně - různé naběračky, obracečky, síta, mísy, misky a další podobné výrobky. Nechybí ale ani příbory a další potřeby pro servírování nebo konvice na přípravu kávy a čaje. Velmi zajímavé a praktické jsou i různé produkty na grilování, do přírody a na kempování.

Všechny výrobky od společnosti Ibili mají několik společných vlastností. Jsou maximálně funkční a praktické, jejich používání je jednoduché a intuitivní, údržba maximálně snadná. Použité klasické i nové materiály a moderní technologie výroby zaručují dlouhou dobu používání. To vše navíc ještě doplňuje celkový vzhled, který ani v té nejoriginálnější podobě žádným způsobem negativně neovlivňuje používání výrobku. Kombinace všech vlastností, které kuchyňské vybavení a potřeby Ibili mají, z nich zcela jednoznačně dělá tu nejlepší volbu vybavení pro každou kuchyni.

Kdo jednou použil výrobky Ibili, už nikde nebude chtít používat jiné!

 

2_big 3_big 5_big

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení